<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=656258208087896&ev=PageView&noscript=1" />
16 List

Zapraszam do subskrybowania nowego kanału "Dietetyka z Dystansem"

Gdy spotkają się dwie dietetyczki o podobnym podejściu do dietetyki, to trzeba to koniecznie wykorzystać !

Jak podejść do diety racjonalnie ? Jak zmienić nawyki żywieniowe w zgodzie z sobą ?

W tym celu razem z Dietetyk Joanna Marciszewska stworzyłyśmy miejsce w sieci, w którym będziemy się dzielić naszą wiedzą i podejściem do odchudzania - tak aby obalić pewne mity i schematy, przez które zmiana nawyków żywieniowych na stałe wydaje się być niemożliwa. 

 

W pracy z pacjentami stawiam na otwartość, zaufanie i pełne zaangażowanie obu stron. Staram się pokazać, że droga do zmiany nawyków żywieniowych i redukcji masy ciała nie musi być nudna, niesmaczna i tylko na chwilę! Moje własne doświadczenia w tym temacie w połączeniu z dowodami naukowymi ułatwiają mi holistyczne podejście do pacjenta - fizyczne jak i psychodietetyczne. Bez oceniania i zbędnych restrykcji żywieniowych, za to ze wsparciem i motywacją.

1. Jak być realistą na diecie i nie dać się fit ściemie - odc. 1 

Czy dietetycy jedzą pizzę? Czy odchudzanie prowadzi do szczęścia? Dlaczego ciągle coś „jest nie tak” z moim ciałem? – Obalamy powszechne mity, opowiadamy o tym, jak mieć zdrowsze podejście do swojego ciała i jak nie dać się zwieść wielu nieprawdziwym przekonaniom.

Dieta nie musi być restrykcyjna, żeby była efektywna! Jako 100% realistki, jesteśmy pewne, że odżywianie to jedna z wielu rzeczy w życiu, do których trzeba mieć dystans.

https://www.youtube.com/watch?v=l8vzJXISlsk&t=46s

2. Jak być realistą na diecie i nie dać się fit ściemie - odc. 2

Czy dla szybkich efektów warto podejmować się restrykcyjnej diety? Dlaczego czasem sięgamy po całą tabliczkę czekolady, zamiast po jedną kostkę? Jak nie dać się "życzliwym" komentarzom, które słyszymy będąc na diecie?

https://www.youtube.com/watch?v=MNbY0JpYi2Y

Link do kanału: http://www.bit.ly/DietetykazDystansem

 

Twój komentarz