<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=656258208087896&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Wszystkie opracowane przeze mnie programy dietetyczne są indywidualnie dopasowane do pacjenta. Przy układaniu jadłospisu biorę pod uwagę wyniki badań krwi, jednostki chorobowe, tryb życia, preferencje kulinarne i stopień zaawansowania kulinarnego.

Nie wydaję jadłospisów "na poczekaniu" w trakcie wizyty, a wszelkie suplementy zalecam tylko wtedy, jeśli zachodzi taka potrzeba.


Wiedzę uzyskaną podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu cały czas poszerzam poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i konferencjach dotyczących psychodietetyki, dietoterapii jednostek chorobowych, wspomagania żywieniowego kobiet w ciąży i karmiących.Oferowane przeze mnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.