<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=656258208087896&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Historia sukcesu wytrwałej w dążeniu do celu Pani Magdy

 • Kobieta
 • 03 marca, 2020

Pani Magda pokazała, że wytrwałość w dążeniu do celu daje prawdziwe, trwałe efekty. To wcale nie szybkość spadku masy ciała decyduje o tym, czy komuś uda się osiągnąć cel, ale samodyscyplina i wiara w to, że się uda. Zawsze powtarzam, że nie sztuką jest schudnąć tylko utrzymać masę ciała. Pani Magda przez cały rok pracowała nad tym, żeby wyrobić prawidłowe nawyki żywieniowe i bycia konsekwentną w aktywności fizycznej. To na pewno zaprocentuje i sprawi, że utrzymanie osiągniętej masy ciała nie będzie dla niej trudnością. Dziękuję Pani Magdo i trzymam za Panią mocno kciuki !  

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nauczyłam się zdrowo i racjonalnie odżywiać bez głodzenia"

 • Kobieta
 • 06 stycznia, 2020

Poznajcie historię Pani Agnieszki, która po wielokrotnych próbach odchudzania chciała się poddać, ale dała sobie ostatnią szansę na zmianę i UDAŁO SIĘ, i to jak !

 

W czerwcu 2018 Pani Agnieszka trafiła do Poradni Dobry Dietetyk Edyta Krupa, gdzie rozpoczęła pracę nad swoimi nawykami żywieniowymi i natychmiast zaczęła odnosić spore sukcesy. Po kilku miesiąch (z powodu wyjazdu Edyty do innego miasta), Pani Agnieszka przeniosła się do mnie i już razem kontynuowałyśmy pracę nad nawykami. 

Pani Agnieszka schudła 25 kg, uwolniła się od kupnych słodyczy i pokochała aktywność fizyczną. Ambitnie pracowała nad zmianą nawyków żywieniowych i odniosła w tym duży sukces, bo osiągniętą wagę już od dłuższego czasu utrzymuje.

Dziękuję w imieniu swoim i Edyty za zaufanie i gratuluję tak ogromnego sukcesu !

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystko zmieniło się o 180 stopni, dzięki pomocy i wsparciu Pani Agaty

 • Kobieta
 • 27 października, 2019

Chciałabym Wam przedstawić kolejną historię sukcesu, tym razem wspaniałej Natalii, która uwierzyła w siebie i osiągnęła wszystko to, co sobie zaplanowała, a nawet więcej. Oprócz wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, pokochała bieganie, startuje w półmaratonach, w biegach z przeszkodami i osiąga w nich sukcesy !

 

Gratuluję Ci Natalio determinacji, zdrowego, rozsądnego podejścia do całej metamorfozy oraz dziękuję za obdarzenie mnie takim zaufaniem :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Chciałam spróbować i sama nie wiem kiedy schudłam 20 kg !

 • Kobieta
 • 16 lipca, 2019

Historia mojego odchudzania zaczęła się od mojej córki, która jako pierwsza podjęła walkę z wagą. Obserwując ją i łatwość z jaką przygotowuje posiłki, ich różnorodność i zarazem skuteczność (bo jej waga spadała) sprawiła, że sama zechciałam spróbować.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Postanowiłem, że już nigdy nie wrócę do ponad 100 kg i trzymam się tego postanowienia"

 • Mężczyzna
 • 24 sierpnia, 2018

Tej historii sukcesu nie mogłam się doczekać !

Przedstawiam Wam wspaniałą metamorfozę Pana Adama, któremu udało się schudnąć aż 30 kg !

Niesamowita wytrwałość i samodyscyplina w zmianie nawyków żywieniowych oraz systematyczna aktywność fizyczna. To wszystko złożyło się na sukces Pana Adama.

Zapraszam do całej historii, mam nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy boją się, że nie dadzą rady i czekają na odpowiedni moment, żeby w końcu coś zmienić.

CZYTAJ WIĘCEJ

W moim słowniku nie widnieje słowo dieta a widnieje zmiana stylu życia!

 • Kobieta
 • 04 października, 2017

Przedstawiam Wam niesamowitą metamorfozę Martiny, która dzięki zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej zyskała nową siebie, nową jakość życia i wiele, wiele radości.


Zachęcam do przeczytania całości, bo naprawdę warto. Martina dzieli się swoją drogą, upadkami i wzlotami. Gratuluję jej z całego serca i cieszę się, że w mojej pracy poznaję tylu wspaniałych ludzi jak Martina.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zadbałam o swoje zdrowie i sylwetkę

 • Kobieta
 • 14 kwietnia, 2017

Problemy z wagą miałam od zawsze

 

Od kiedy tylko pamiętam zawsze byłam "przy kości". Zawsze większa od innych dzieci. Pierwszy raz zaczęłam się odchudzać gdy miałam 15 lat. W ciągu zaledwie miesiąca udało mi się zgubić kilka kilogramów jedząc dużo warzyw, owoców. To był mój pierwszy raz i bardzo żałuję, że już wtedy nie pociągnęłam tego dalej. Że już wtedy nie zawalczyłam o swoje zdrowie i sylwetkę.

CZYTAJ WIĘCEJ