<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=656258208087896&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Wizyta przeprowadzona z pełnym zaangażowaniem. Zachęcam wszystkich do skorzystania z usług. Pełen profesjonalizm.

Paweł

Poznaj inną historię

W moim słowniku nie widnieje słowo dieta a widnieje zmiana stylu życia!

Przedstawiam Wam niesamowitą metamorfozę Martiny, która dzięki zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej zyskała nową siebie, nową jakość życia i wiele, wiele radości. Zachęcam do przeczytania całości, bo naprawdę warto. Martina dzieli się swoją drogą, upadkami i wzlotami. Gratuluję jej z całego serca i cieszę się, że w mojej pracy poznaję tylu wspaniałych ludzi jak Martina.

czytaj więcej

Chciałam spróbować i sama nie wiem kiedy schudłam 20 kg !

  • Pani Marianna
  • 20 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 16 lipca, 2019

Historia mojego odchudzania zaczęła się od mojej córki, która jako pierwsza podjęła walkę z wagą. Obserwując ją i łatwość z jaką przygotowuje posiłki, ich różnorodność i zarazem skuteczność (bo jej waga spadała) sprawiła, że sama zechciałam spróbować.

Po pierwszym spotkaniu z Panią Agatą wykonałam wyniki i tu pojawił się problem. Miałam podwyższony wynik glukozy i cholesterolu to uświadomiło mi, że naprawdę muszę coś zmienić. Sama dieta, o ile można to tak nazwać (ja wolę nazwę, racjonalne żywienie) jest łatwa i przyjemna. Nawet przez chwilę nie byłam głodna, przygotowywanie posiłków sprawiało mi ogromną przyemność (poznałam wiele ciekawych smaków) i sama nie wiem kiedy schudłam 20 kg. Korzystanie z usług Pani Agaty ma tylko jeden minus, na koniec trzeba wymienić całą garderobę :)