<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=656258208087896&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Szczerze polecam! :)

Asia

Poznaj inną historię

Wszystko zmieniło się o 180 stopni, dzięki pomocy i wsparciu Pani Agaty

Chciałabym Wam przedstawić kolejną historię sukcesu, tym razem wspaniałej Natalii, która uwierzyła w siebie i osiągnęła wszystko to, co sobie zaplanowała, a nawet więcej. Oprócz wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, pokochała bieganie, startuje w półmaratonach, w biegach z przeszkodami i osiąga w nich sukcesy !   Gratuluję Ci Natalio determinacji, zdrowego, rozsądnego podejścia do całej metamorfozy oraz dziękuję za obdarzenie mnie takim zaufaniem :)

czytaj więcej

Historia sukcesu wytrwałej w dążeniu do celu Pani Magdy

  • Magda
  • -11,5
  • Kobieta
  • 03 marca, 2020

Pani Magda pokazała, że wytrwałość w dążeniu do celu daje prawdziwe, trwałe efekty. To wcale nie szybkość spadku masy ciała decyduje o tym, czy komuś uda się osiągnąć cel, ale samodyscyplina i wiara w to, że się uda. Zawsze powtarzam, że nie sztuką jest schudnąć tylko utrzymać masę ciała. Pani Magda przez cały rok pracowała nad tym, żeby wyrobić prawidłowe nawyki żywieniowe i bycia konsekwentną w aktywności fizycznej. To na pewno zaprocentuje i sprawi, że utrzymanie osiągniętej masy ciała nie będzie dla niej trudnością. Dziękuję Pani Magdo i trzymam za Panią mocno kciuki !  

 

 

Przeczytajcie co o całym procesie pisze Pani Magda: 

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się rok temu. Na własną rękę, próbowałam dwa razy zrzucić z wagi ale niestety się nie udawało. 

Pewnego razu, leżąc w łóżku, myśląc o tym, że waga pokazuje 80 kilo i ledwo mieszczę się w ulubione spodnie, zapaliła mi się czerwona lampka. Czas to zmienić...

Panią Agatę poleciła mi moja kosmetyczka. I był to świetny wybór. Wybrałam się na wizytę i zaczęłyśmy działać. Początki były ciężkie. Chwile zwątpienia też bywały, ale Pani Agata zawsze podnosiła mnie na duchu i nie dawała myśleć o żadnym odpuszczaniu. W trakcie odchudania waga spadała powoli, ale po wykonaniu odpowiednich badań, okazało się że mam insulinooporność. Po wdrożeniu się i pierwszych widocznych efektach, szło już coraz lepiej. 

Jadłospisy rewelacyjne, atmosfera podczas wizyt na luzie i bez żadnego stresu. Rok po moich wysiłkach i dzięki pomocy wspaniałej i sympatycznej Pani Agaty, jestem bardzo szczęśliwa, że dałam radę !!

Z całego serca polecam Panią Agatę Cyran i gwarantuje wspaniałą współpracę i przede wszystkim wymarzone efekty !!