<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=656258208087896&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Profesjonalizm, motywacja i skuteczność - to zaledwie kilka słów, którymi mogę opisać moje kilka miesięcy spędzonych z Panią Agatą :) Niezwykle serdeczna i pomocna osoba, bez której nie dałabym sobie rady. Zawsze wysłuchała, doradziła i brała pod uwagę wszystkie moje prośby. Będę ją polecać zawsze i wszędzie, ponieważ takie osoby są tego warte!! :) Jeszcze raz dziękuję!! <3

Martina

Poznaj inną historię

Historia sukcesu wytrwałej w dążeniu do celu Pani Magdy

Pani Magda pokazała, że wytrwałość w dążeniu do celu daje prawdziwe, trwałe efekty. To wcale nie szybkość spadku masy ciała decyduje o tym, czy komuś uda się osiągnąć cel, ale samodyscyplina i wiara w to, że się uda. Zawsze powtarzam, że nie sztuką jest schudnąć tylko utrzymać masę ciała. Pani Magda przez cały rok pracowała nad tym, żeby wyrobić prawidłowe nawyki żywieniowe i bycia konsekwentną w aktywności fizycznej. To na pewno zaprocentuje i sprawi, że utrzymanie osiągniętej masy ciała nie będzie dla niej trudnością. Dziękuję Pani Magdo i trzymam za Panią mocno kciuki !      

czytaj więcej

"Nauczyłam się zdrowo i racjonalnie odżywiać bez głodzenia"

  • Agnieszka
  • 25 kg
  • Kobieta
  • 06 stycznia, 2020

Poznajcie historię Pani Agnieszki, która po wielokrotnych próbach odchudzania chciała się poddać, ale dała sobie ostatnią szansę na zmianę i UDAŁO SIĘ, i to jak !

 

W czerwcu 2018 Pani Agnieszka trafiła do Poradni Dobry Dietetyk Edyta Krupa, gdzie rozpoczęła pracę nad swoimi nawykami żywieniowymi i natychmiast zaczęła odnosić spore sukcesy. Po kilku miesiąch (z powodu wyjazdu Edyty do innego miasta), Pani Agnieszka przeniosła się do mnie i już razem kontynuowałyśmy pracę nad nawykami. 

Pani Agnieszka schudła 25 kg, uwolniła się od kupnych słodyczy i pokochała aktywność fizyczną. Ambitnie pracowała nad zmianą nawyków żywieniowych i odniosła w tym duży sukces, bo osiągniętą wagę już od dłuższego czasu utrzymuje.

Dziękuję w imieniu swoim i Edyty za zaufanie i gratuluję tak ogromnego sukcesu !

Od kiedy pamiętam byłam przy kości. Podejmowałam wielokrotnie próby odchudzenia. chudłam a potem wszystko wracało. W końcu się poddałam i stwierdziłam że będę taka okrągła bo taka moja uroda.

Wszystko się zmieniło w 2018r. dzięki mojej kochanej kierowniczce która dała mi kopa do działania i  pokazała że można schudnąć.

I tak się zaczęła moja przygoda. W czerwcu 2018 r udałam sie do dietetyka najpierw do Pani Edyty a potem z powodu wyjazdu Pani Edyty do innego miasta, przejęła mnie mnie Pani Agatka.

Dałam sobie czas  bez spiny i określonego terminu na zgubienie kilogramów. Cały proces był dla mnie wspaniały. Jadłospisy przepyszne i łatwe. Uwolniłam się od niezdrowego cukru a w mojej diecie miałam  zdrowe słodkości ponieważ uwielbiam słodycze. Nauczyłam się zdrowo i racjonalnie odżywiać bez głodzenia. Pokochałam aktywność.

A najważniejsze że oprócz zgubionego tłuszczyku polubiłam siebie.

Mnie się udało to i Wam się uda.

Dziękuję za wszystko !