<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=656258208087896&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża wiedza przekazywana w łatwy sposób. Pani Agata dopasowuje dietę do upodoban pacjentow co powoduje, że łatwiej jest trzymać sie zaleceń. Dzięki temu wraz z żoną bez większych problemów zmieniliśmy nawyki żywieniowe i teraz inaczej patrzymy na to co jemy.

Paweł P.

Poznaj inną historię

Chciałam spróbować i sama nie wiem kiedy schudłam 20 kg !

Historia mojego odchudzania zaczęła się od mojej córki, która jako pierwsza podjęła walkę z wagą. Obserwując ją i łatwość z jaką przygotowuje posiłki, ich różnorodność i zarazem skuteczność (bo jej waga spadała) sprawiła, że sama zechciałam spróbować.

czytaj więcej

Wszystko zmieniło się o 180 stopni, dzięki pomocy i wsparciu Pani Agaty

  • Natalia
  • -8 kg
  • Kobieta
  • 27 października, 2019

Chciałabym Wam przedstawić kolejną historię sukcesu, tym razem wspaniałej Natalii, która uwierzyła w siebie i osiągnęła wszystko to, co sobie zaplanowała, a nawet więcej. Oprócz wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, pokochała bieganie, startuje w półmaratonach, w biegach z przeszkodami i osiąga w nich sukcesy !

 

Gratuluję Ci Natalio determinacji, zdrowego, rozsądnego podejścia do całej metamorfozy oraz dziękuję za obdarzenie mnie takim zaufaniem :)

Moja historia zaczęła się w styczniu 2019 roku - "standardowe postanowienie noworoczne". Tym razem chciałam zrobić coś dla siebie. Zimowe wieczory i popołudnia kończyły się leżeniem na kanapie i objadaniem się słodyczami, chipsami itp. Cierpiałam na brak chęci na jakąkolwiek aktywność. 

Największym moim problemem były nieregularne posiłki lub ich brak. Wszystko zmieniło się o 180 stopni, dzięki pomocy i wsparciu Pani Agaty. Programy żywieniowe,które otrzymałam nauczyły mnie jak zdrowo i prosto można przygotowywać posiłki. Jednocześnie pokazały, że wcale nie trzeba spędzać w kuchni dużo czasu. Przygotowywanie "pudełek" do pracy stało sie dla mnie przyjemnścią. Nauczyłam się wybierać te zdrowe produkty i... już chyba nie potrafię inaczej. Teraz czuje się o wiele lepiej. Aktywnie spędzam czas na treningach jak i rozpoczęłam swoją biegową przygodę. Chciałam podziękować Ci Agato za to, że we mnie uwierzyłaś i pokazałaś, że chcieć to móc. Dziękuję.